Thursday, February 27 2020
Posljednja vijest

Na medjunarodnom turniru u stonom tenisu: ZENKA BOLJI OD CUNGUA

U Ulcinju je krajem ove sedmice, u organizaciji Stonoteniskog kluba „Valdanos“, održan turnir u ping-pongu. Ovaj turnir imao je međunarodni karakter jer su na njemu učestvovale ekipe stonotenisera iz Bosne i Hercegovine, Srbije, Kosova i Crne Gore.

Na turniru se takmičilo preko 70 igrača, a najbolji uspjeh ostvarili su igrači „Budućnosti“. Naime, i u kategoriji pionira i klubskih igrača pobijedili su članovi te podgoričke ekipe, Filip Radulović i Uroš Janković.

U kategoriji amatera prva tri mjesta osvojili su Nenad Raičević, Ilirijan Lola i Nail Suma.

Na insistiranje organizatora turnira, upriličen je revijalni duel između lidera Nove demokratske snage – Forca Nazifa Cungua i Demokratske unije Albanaca Mehmeda Zenke, koji su ljubitelji ovog sporta. Zenka je bio bolji pobijedivši Cungua rezultatom 11:9.