Abazovic: PODNOSIM OSTAVKU U POZITIVNOJ, OSTAJEM POSLANIK

Dritan Abazović podnijeće danas javno, na konferenciji za štampu u Skupštini Crne Gore, ostavku na članstvo u Pozitivnoj.

„Neću podnijetu ostavku na poslaničko mjesto, jer sam i dalje privržen izvornim idejama stranke u čijem sam osnivanju učestvovao i za što sam, voljom građana, dobio mandat na izborima“, rekao je on.

Prema njegovim riječima, način na koji je predsjednik Pozitivne Darko Pajović juče u Podgorici pokušao da ostvari većinu u stranačkim organima Pozitivne liči na metode DPS-a.

„U svakom slučaju, nakon nadgornjavanja u mojoj sada već bivšoj partiji, vjerujem da ćemo svi, za dan-dva, osjetiti olakšanje. Idemo dalje“, dodao je Abazović.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Direktorka Vujošević: ZAVRŠEN POJAČAN NADZOR, ODLIČNA SARADNJA SA OPŠTINOM

Đerić: MANJE SIVE EKONOMIJE U ULCINJU, NEMA SELEKTIVNOSTI U NAŠEM RADU

TV CG, Naši u svijetu: HEROJI NJUJORKA IZ ULCINJA