AK “Orion”: Dobri rezultati na medjunarodnom mitingu bacača kugle

U organizaciji Atletskog kluba, u Draževini je održan “17. Međunarodni miting bacača kugle Draževina 2025 – Memorijal Neđeljko Burzanović”, koji je i ove godine okupio preko 60 takmičara iz Srbije, Bosne i Hercegovine i Crne Gore.
Atletski klub Orion iz Ulcinja ostvario je zapažene rezultate,
U konkurenciji juniorki (kugla 4 kg), Antonela Gazivoda osvojila zlatnu medalju,dok je Nora Selcanin zauzela drugo mjesto
Kod mlađih juniorki, Nikolina Marović se okitila bronzanom medaljom, zauzevši treće mjesto, dok je Sara Kalaba ostvarila solidan nastup i zauzela četvrto mjesto u konkurenciji Pionirki.
U muškoj konkurenciji mladjih juniora, braća Nemanja i Boban Madžgalj su osvojili 5. i 7.mjesto
Čestitamo svim našim atletičarima na postignutim rezultatima i dostojnom predstavljanju kluba i grada Ulcinja!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Direktorka Vujošević: ZAVRŠEN POJAČAN NADZOR, ODLIČNA SARADNJA SA OPŠTINOM

Đerić: MANJE SIVE EKONOMIJE U ULCINJU, NEMA SELEKTIVNOSTI U NAŠEM RADU

TV CG, Naši u svijetu: HEROJI NJUJORKA IZ ULCINJA