Ambasada SAD: USAID PODRZAO DVIJE INSTITUCIJE U ULCINJU

“U ponedjeljak, 17. juna ambasadorka SAD u Crnoj Gori Su K. Braun posjetiće Ulcinj i prisustvovati svečanoj inauguraciji dva uspješno završena projekta koje je implementirala Američka agencija za međunarodni razvoj (USAID) u saradnji sa Osnovnim sudom i Opštinom Ulcinj”, saopšteno je portal UL-info iz Američke ambasade u Podgorici.

Kako se navodi, za ta dva projekta, čija je implementacija započela krajem novembra prošle godine potpisivanjem Memoranduma o razumijevanju, izdvojeno je ukupno 260 hiljada dolara

Table sa znakom USAID-a biće predstavljene i otkrivene na oba događaja, dodaje se u saopštenju Ambasade SAD.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Direktorka Vujošević: ZAVRŠEN POJAČAN NADZOR, ODLIČNA SARADNJA SA OPŠTINOM

Đerić: MANJE SIVE EKONOMIJE U ULCINJU, NEMA SELEKTIVNOSTI U NAŠEM RADU

TV CG, Naši u svijetu: HEROJI NJUJORKA IZ ULCINJA