Bajraktari: RIJEŠIĆEMO PROBLEM OTPADNIH VODA U ULCINJU

“Realizacijom ovog projekta riješićemo problem otpadnih voda u Ulcinju. Na ovaj način naša opština postaće zaista ekološka“, izjavio je predsjednik Opštine Ulcinj Omer Bajraktari.

On je u utorak u svom kabinetu potpisao Memorandum o razumijevanju između Opštine Ulcinj i VODACOM-a za razvoj i naknadno širenje infrastrukture za otpadne vode uključujući projekat realizacije Postrojenja za pročišćavanje otpadnih voda.

Ovaj dokument su uz predstavnike Opštine Ulcinj i izvršnog direktora VODACOM-a Dragana Roganovića, potpisali predstavnici njemačke KfW banke i kompanije Dahlem.

Bajraktari je istakao da je ovo veliki dan za Opštinu Ulcinj, njene građane, turiste i investitore.
Roganović je dodao da će projekat biti vrijedan oko 30 miliona eura.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Direktorka Vujošević: ZAVRŠEN POJAČAN NADZOR, ODLIČNA SARADNJA SA OPŠTINOM

Đerić: MANJE SIVE EKONOMIJE U ULCINJU, NEMA SELEKTIVNOSTI U NAŠEM RADU

TV CG, Naši u svijetu: HEROJI NJUJORKA IZ ULCINJA

Portal Ul-info: NAŠIH PRVIH 13 GODINA

Prije tačno 13 godina, 3. juna 2013. godine, početo je sa radom Portal Ul-info, internet publikacija koja ima dvije stranice – na albanskom i crnogorskom jeziku. Sa zadovoljstvom ističemo da smo ostvarili sve ciljeve koje