Baraz za Drugu ligu: FEDERAL IZGUBIO OD ISKRE

Fudbaleri Iskre pobijedili su juče u Danilovgradu Federal 2:0, u utakmici petog kola baraža za popunu Druge crnogorske lige, javlja agencija MINA.

Prvak Srednje regije revanširao se rivalu za poraz u Ulcinju i upisao drugi trijumf u baražu. Iskra je baraž završila sa po dva trijumfa i poraza. U ovom kolu slobodan je bio beranski Radnički.

U posljednjem kolu, u srijedu, Federal će u Ulcinju ugostiti Radnički. Beranskom timu dovoljan je bod za Drugu ligu, dok bi u slučaju pobjede Federala sve tri ekipe imale po šest bodova i putnika u viši rang odlučivala bi gol razlika.

Plasman u baraž izborili su pobjednici tri regije, Sjeverne, Srednje i Južne. Igra se po sistemu svako sa svakim, kući i na strani, a plasman u Drugu ligu izboriće dvije najbolje ekipe.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Direktorka Vujošević: ZAVRŠEN POJAČAN NADZOR, ODLIČNA SARADNJA SA OPŠTINOM

Đerić: MANJE SIVE EKONOMIJE U ULCINJU, NEMA SELEKTIVNOSTI U NAŠEM RADU

TV CG, Naši u svijetu: HEROJI NJUJORKA IZ ULCINJA