Bilbordi: OMETAJU SAOBRACAJ AUTOBUSA I PJESAKA

Slika sa ove fotografije snimljena je danas u glavnoj gradskoj ulici Ulcinja, kod Gimnazije. Autobus sa stranim turistima nije mogao proći ne samo zbog nepropisnog parkiranog vozila, već i zbog neadekvatno postavljenog bilborda.

To je čest slučaj na ovom mjestu, jer ovaj bilbord već duže vrijeme ometa saobraćaj i kretanje pješaka, pa zato treba što prije biti uklonjen.

Uostalom, on nije uvršetn u program privremenih objekata, kao ni ostalih velikih 20 bilborda na ulcinjskim ulicama.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Direktorka Vujošević: ZAVRŠEN POJAČAN NADZOR, ODLIČNA SARADNJA SA OPŠTINOM

Đerić: MANJE SIVE EKONOMIJE U ULCINJU, NEMA SELEKTIVNOSTI U NAŠEM RADU

TV CG, Naši u svijetu: HEROJI NJUJORKA IZ ULCINJA