Slika sa ove fotografije snimljena je danas u glavnoj gradskoj ulici Ulcinja, kod Gimnazije. Autobus sa stranim turistima nije mogao proći ne samo zbog nepropisnog parkiranog vozila, već i zbog neadekvatno postavljenog bilborda.
To je čest slučaj na ovom mjestu, jer ovaj bilbord već duže vrijeme ometa saobraćaj i kretanje pješaka, pa zato treba što prije biti uklonjen.
Uostalom, on nije uvršetn u program privremenih objekata, kao ni ostalih velikih 20 bilborda na ulcinjskim ulicama.







