CEDIS: DIJELOVI ULCINJA BEZ STRUJE U PONEDJELJAK I UTORAK

Iz Crnogorskog elektrodistributivnog sistema (CEDIS) je Portalu Ul-info saopšteno da će u ponedjljak i utorak, 10. i 11. marta, bez struje ostati sljedeća naselja:

 

u ponedjeljak:

– u terminu od 08 do 15 sati: Naselje Totoši, dio Nove Mahale i Bijele gore;

– u terminu od 08:30 do 15 sati: dio naselja uz ulicu „Majke Tereze“ i desna strana Ade;

 

u utorak: 

– u terminu od 08 do 15 sati: Mandra i Bašbuljuk;

– u terminu od 08:30 do 15 sati: dio naselja uz ulicu „Majke Tereze“ i desna strana Ade.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Direktorka Vujošević: ZAVRŠEN POJAČAN NADZOR, ODLIČNA SARADNJA SA OPŠTINOM

Đerić: MANJE SIVE EKONOMIJE U ULCINJU, NEMA SELEKTIVNOSTI U NAŠEM RADU

TV CG, Naši u svijetu: HEROJI NJUJORKA IZ ULCINJA