Čobi: DOSTA JE SUMNJIVIH STVARI, TENDER TREBA PONIŠTITI

Poslanik Albanskog foruma (AF) Artan Čobi rekao je da će na organima partije i koalicije Albanskog foruma odlučiti o daljim koracima nakon „slučaja tender“.

“Mi ćemo težiti tome da se tender poništi, pošto ima dosta sumnjivih stvari tu, registar koji pokazuje kada je ova firma registrovana i mislim da tu treba da reaguje i Vlada i premijer”, rekao je šef poslaničkog kluba AF za TVCG.

Čobi se nada da će se, ipak, naći rješenje. “Ja se nadam da ćemo imati razumijevanje Vlade i premijera. On je čuo naš stav, to je stav ne samo političkih partija nego i cijelog grada i svih građana Ulcinja. Treba da nađemo soluciju”, dodao je on.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Direktorka Vujošević: ZAVRŠEN POJAČAN NADZOR, ODLIČNA SARADNJA SA OPŠTINOM

Đerić: MANJE SIVE EKONOMIJE U ULCINJU, NEMA SELEKTIVNOSTI U NAŠEM RADU

TV CG, Naši u svijetu: HEROJI NJUJORKA IZ ULCINJA