Cungu: ZASTO SAM POVUKAO SVE PREDLOZENE TACKE DNEVNOG REDA

Predsjednik opštine Ulcinj Nazif Cungu je u ponedjeljak odmah nakon podnošenja inicijative za skraćenje mandata odbornicima Skupštine opštine Ulcinj, povukao sve tačke sa dnevnog reda za sjednicu zakazanu za 12. novembar. „Neke od tačaka sam podnio prije pet mjeseci uključujući i Izvještaj o radu predsjednika opštine. Potpuno je bespredmetno da sada raspravljamo o redovnim tačkama kada je kampanja maltene počela“, rekao je Cungu „Pobjedi“ ističući da se „izbori trebaju raspisati što prije kako bi se nova vlast konstituisala prije početka priprema za novu ljetnju sezonu“.
Prema njegovim riječima, nakon održavanja sjednice Skupštine na kojoj će odbornicima biti skraćeni mandati, a do održavanja novih izbora, biće održana redovna sjednica opštinskog Parlamenta.
„Pobjeda“ navodi da je najvjerovatniji datum održćavanja vanrednih izbora u Ulcinju 26. januar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Direktorka Vujošević: ZAVRŠEN POJAČAN NADZOR, ODLIČNA SARADNJA SA OPŠTINOM

Đerić: MANJE SIVE EKONOMIJE U ULCINJU, NEMA SELEKTIVNOSTI U NAŠEM RADU

TV CG, Naši u svijetu: HEROJI NJUJORKA IZ ULCINJA

Provjerite da li ste osvojili 35.000 eura u Cerovu

Povodom 35.rođendana, u proteklih 35 radnih dana, kompanija Cerovo je organizovala nagradnu igru koja je danas srećnom dobitniku donijala35.000 eura. U jutarnjem programu RTCG-a izvučeno je ime gospodina Sretena Smolovića iz Bara, koji će u