Dileri nadigrali policiju: AUTO SURVALI U PROVALIJU, PRESLI U ALBANIJU

 

Novinar „Vijesti“, kolega Samir Adrović, uspio je juče da snimi vozilo koje su koristili albanski državljani Izmir Kacabeti (23) i Armand Čotaj (20) koji su u noći između 31. jula i 1. avgusta uspjeli da izmaknu graničnoj policiji Crne Gore.

Naime, oni su probili policijsku zasjedu u Klezni, skrenuli prema Gorani, izbacili oko pet kilograma marihuane, gurnuli u provaliju „audi 3“, a kasnije se nelegalno prebacili u Albaniju.

Zbog ovog neprijatnog događaja svi u redovima granične policije pokušavaju da odgovornost prebace na drugoga, navode „Vijesti“.Makina, Automobil

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Direktorka Vujošević: ZAVRŠEN POJAČAN NADZOR, ODLIČNA SARADNJA SA OPŠTINOM

Đerić: MANJE SIVE EKONOMIJE U ULCINJU, NEMA SELEKTIVNOSTI U NAŠEM RADU

TV CG, Naši u svijetu: HEROJI NJUJORKA IZ ULCINJA