Nakon niza uspjeha Ulcinj i njegov novi ljubimac “Otrant Olimpik” žive bajku, pišu “Dnevne novine”.
Kako je za taj list rekao sportski direktor kluba Filip Jovićević, fudbal se vratio u ovaj grad na velika vrata. “Znate da klub nije postojao dvije godine, ali smo nakon konsolidacije i prave organizacije, te fantastičnim igrama u Južnoj fudbalskoj regiji i baražu, ‘ustali’i došli do današnje pozicije. I nemamo namjeru da se na ovome zaustavimo”, rekao je on, koji je sa predsjednikom Skenderom Redžovićem najzaslužniji za ove uspjehe “Otrant Olimpika”.
Jovićević je rekao da posebno raduje što praktično kompletan tim čine momci iz Ulcinja.







