Dnevne novine: ULCINJANI ZIVE FUDBALSKU BAJKU

 

Otrant OlimpikNakon niza uspjeha Ulcinj i njegov novi ljubimac “Otrant Olimpik” žive bajku, pišu “Dnevne novine”.

Kako je za taj list rekao sportski direktor kluba Filip Jovićević, fudbal se vratio u ovaj grad na velika vrata. “Znate da klub nije postojao dvije godine, ali smo nakon konsolidacije i prave organizacije, te fantastičnim igrama u Južnoj fudbalskoj regiji i baražu, ‘ustali’i došli do današnje pozicije. I nemamo namjeru da se na ovome zaustavimo”, rekao je on, koji je sa predsjednikom Skenderom Redžovićem najzaslužniji za ove uspjehe “Otrant Olimpika”.

Jovićević je rekao da posebno raduje što praktično kompletan tim čine momci iz Ulcinja.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Direktorka Vujošević: ZAVRŠEN POJAČAN NADZOR, ODLIČNA SARADNJA SA OPŠTINOM

Đerić: MANJE SIVE EKONOMIJE U ULCINJU, NEMA SELEKTIVNOSTI U NAŠEM RADU

TV CG, Naši u svijetu: HEROJI NJUJORKA IZ ULCINJA