Dogovoreno prvo pojačanje: STEFAN VICO NOVI ČLAN FK “OTRANT OLYMPICA“

Jesenji lider na tabeli Druge crnogorske fudbalske lige, „Otrant Olympic“, ući će pojačan u nastavak takmičenja, koje slijedi 2. marta.

Kako saznaje Portal Ul-info, novi član ulcinjskog tima je Stefan Vico (28). Ovaj desni bek je u prvom dijelu prvenstva nastupao za „Igalo“, a bio je i fudbalski reprezentativac Crne Gore, kao i Srbije, u timu do 21. godinu. Igrao je i za timove koji su se takmičili u Prvoj ligi Srbije i u norveškom Nestvedu.

Narednih dana, kako navode u rukovodstvu „Otrant Olympica“, očekuju se još neka pojačanja.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Direktorka Vujošević: ZAVRŠEN POJAČAN NADZOR, ODLIČNA SARADNJA SA OPŠTINOM

Đerić: MANJE SIVE EKONOMIJE U ULCINJU, NEMA SELEKTIVNOSTI U NAŠEM RADU

TV CG, Naši u svijetu: HEROJI NJUJORKA IZ ULCINJA