Državno takmičenje u ribolovu: ULCINJANKA TIJANA KEKIĆ PONOVO POBJEDNICA

Na Velikom Pijesku juče je održano Državno prvenstvo za juniore U-16 i seniorke u ribolovu štapom sa obale, u organizaciji RSK „Lampuga“.

Kako navodi Barinfo, kao i godinama unazad, neprikosnovena je bila Tijana Kekić iz ulcinjskog kluba „Bojana“.

Od ove godine u primjeni je bio novi način bodovanja ulova. Riba se više ne vaga, već se broje ulovljeni primjerci koji moraju biti iznad propisane dužine, za svaku vrstu posebno. Tako, na primjer, bukva i kanjac donose po jedan bod. Na drugoj strani, orada i gruj donose po pet poena, dok murina vrijedi šest bodova.

(Foto: Barinfo)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Direktorka Vujošević: ZAVRŠEN POJAČAN NADZOR, ODLIČNA SARADNJA SA OPŠTINOM

Đerić: MANJE SIVE EKONOMIJE U ULCINJU, NEMA SELEKTIVNOSTI U NAŠEM RADU

TV CG, Naši u svijetu: HEROJI NJUJORKA IZ ULCINJA