I nakon osam kola ekipa “Otrant Olimpika” ostaje jedina u Drugoj crnogorskoj ligi koja nema poraza.
Naime, Ulcinjani su danas na Cetinju igrali neriješeno 1:1 sa istoimenom ekipom. Tokom cijele utakmice oni su bili znatno bolji od domaćina i imali više šansi za gol, ali je to učinio samo Meto Divanović.
U naredne dvije utakmice “Otrant Olimpik” igraće na svom terenu. Naprije, sljedeće nedjelje 2. oktobra u goste dolazi ekipa Berana, a sedmicu kasnije “Radnički”.







