Grupa nevladinih organizacija iz Ulcinja i Podgorice najavila je da će u ponedjeljak krenuti sa trodnevnom akcijom čišćenja otpada u Regionalnom parku Delta Bojane. To znači da će se uklanjati otpad i deponije sa ušća te rijeke i dijela Velike plaže.
Taj prostor je, inače, proglašen Spomenikom prirode 1968. godine.
Učesnici akcije su pozvali sve zainteresovane i volontere da urade nešto korisno za sebe i buduće generacije.
Među učesnicima akcije iz Ulcinja su MOGUL, Javno preduzeće „Komunalne djelatnosti“ i preduzeće „Građa komerc“.







