Šef Odborničkog kluba Socijaldemokratske partije u Skupštini opštine Ulcinj Skender Elezagić izjavio je da, nakon što je URA napustila vladajuću koaliciju, treba konstatovati da većina u lokalnom Parlamentu više ne postoji.
“Skupštinsko rukovodstvo je izgubilo legitimitet, a izvršna vlast treba da radi svoj posao do izbora nove”, rekao je on u izjavi za Ul-info.
Elezagić je istakao da je stoga neophodno da se za svaku odluku koja se želi staviti na dnevni red Skupštine opštine dobije podrška od klubova odbornika.







