Fudbal: FEDERAL SE BORI ZA ULAZAK U DRUGU LIGU

Fudbaleri Federala, koji su ubjedljivo pobijedili u Južnoj fudbalskoj regiji, boriće se za plasman u Drugu ligu sa pobjednicima Srednje i Sjeverne regije: ekipama Iskre iz Danilograda i Radničkim iz Berana.

Najbolje dvije ekipe, nakon šest kola i po četiri odigrana meča, naredne sezone igraće u Drugoj ligi.

Prvu utakmicu Federal igra u srijedu, 4. marta, na domaćem terenu, (stadion hotela “Olimpik”, u 17.30) sa ekipom Radničkog.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Direktorka Vujošević: ZAVRŠEN POJAČAN NADZOR, ODLIČNA SARADNJA SA OPŠTINOM

Đerić: MANJE SIVE EKONOMIJE U ULCINJU, NEMA SELEKTIVNOSTI U NAŠEM RADU

TV CG, Naši u svijetu: HEROJI NJUJORKA IZ ULCINJA