Fudbaleri Federala, koji su ubjedljivo pobijedili u Južnoj fudbalskoj regiji, boriće se za plasman u Drugu ligu sa pobjednicima Srednje i Sjeverne regije: ekipama Iskre iz Danilograda i Radničkim iz Berana.
Najbolje dvije ekipe, nakon šest kola i po četiri odigrana meča, naredne sezone igraće u Drugoj ligi.
Prvu utakmicu Federal igra u srijedu, 4. marta, na domaćem terenu, (stadion hotela “Olimpik”, u 17.30) sa ekipom Radničkog.







