Fudbal: NAKON 11 KOLA PRVI PORAZ “OTRANT OLIMPIKA”

 

otrant-olimpikFudbaleri “Otrant Olimpika” doživjeli su danas prvi poraz u Drugoj crnogorskoj ligi.

Oni su u “derbiju sezone” poraženi rezultatom 2:1 u Podgorici, od ekipe “Koma“.

Na taj način “Kom” je došao na čelu tabele i ima 26 bodova, dok Ulcinjani zaostaju sa dva boda manje.

Oni su u prethodnih 11 kola ostvarili sedam pobjeda, tri neriješena rezultata i jedan poraz, uz gol razliku 16:6, i postali najprijatnije iznenađenje u ovom takmičenju.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Direktorka Vujošević: ZAVRŠEN POJAČAN NADZOR, ODLIČNA SARADNJA SA OPŠTINOM

Đerić: MANJE SIVE EKONOMIJE U ULCINJU, NEMA SELEKTIVNOSTI U NAŠEM RADU

TV CG, Naši u svijetu: HEROJI NJUJORKA IZ ULCINJA