Fudbaleri “Otrant Olimpika” doživjeli su danas prvi poraz u Drugoj crnogorskoj ligi.
Oni su u “derbiju sezone” poraženi rezultatom 2:1 u Podgorici, od ekipe “Koma“.
Na taj način “Kom” je došao na čelu tabele i ima 26 bodova, dok Ulcinjani zaostaju sa dva boda manje.
Oni su u prethodnih 11 kola ostvarili sedam pobjeda, tri neriješena rezultata i jedan poraz, uz gol razliku 16:6, i postali najprijatnije iznenađenje u ovom takmičenju.







