Nakon još jednog trijumfa, fudbaleri “Otrant Olimpika” vode na tabeli Druge crnogorske fudbalske lige.
Ako se zna da su oni ušli tek ove godine u ovaj rang takmičenja, onda je uspjeh još veći.
Navijači od “Otrant Olimpika” očekuju da će u srijedu u Igalu, u utakmici sa istoimenim timom, nastaviti dosadašnji niz i ostvariti pobjedu, dok u upravi kažu da bi bili zadovoljni i sa neriješenim rezultatom.







