Građani negoduju: DIO GRADA BEZ VODE

Stari grad, Liman i dio Meteriza, su u nedjelju bez vode, javljaju građani ovih djelova Ulcinja.

“Ajde da je špic sezone, pa i da razumijemo. Ali, sada? Ovo je zaista neshvatljivo”, kaže revoltiran predsjednik Društva prijatelja i poštovalaca Starog grada “Kaljaja” Ismet Karamanaga dodajući da Starograđani stalno imaju problema i sa internetom.

Razlog nedostatka vode su, kako saznajemo, radovi na rekonstrukciji vodovodne mreže koji se odvijaju u ulici “Antonia Baldaćilja”, nekadašnja “Ulica 7”.

Kako navode iz ulcinjskog “Vodovoda i kanalizacije” DOO, oni su spremni da pomognu, ali su za popravke oštećenih cijevi  zaduženi izvođači radova, odnosno kompanija “Jedinstvo”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Direktorka Vujošević: ZAVRŠEN POJAČAN NADZOR, ODLIČNA SARADNJA SA OPŠTINOM

Đerić: MANJE SIVE EKONOMIJE U ULCINJU, NEMA SELEKTIVNOSTI U NAŠEM RADU

TV CG, Naši u svijetu: HEROJI NJUJORKA IZ ULCINJA