Hajdinaga: NAREDNA SEZONA ĆE TAKOĐE BITI USPJEŠNA, PRIPREME VEĆ KRENULE

Izjava za javnost direktora Turističke organizacije Ulcinj Gzima Hajdinage

Nakon glavne turističke sezone i rezultata u postsezoni koji su nadmašili sva očekivanja, Turistička organizacija Ulcinj iduće godine očekuju takođe veoma uspješnu turističku sezonu.

Ostvareni rezultati su još jednom pokazali važnost turizma za ulcinjsku ekonomiju kao i za gotovo svakog građanina naše opštine.

Zato smo već krenuli sa pripremama kako bi 2022. Ulcinj bio još poželjnija i kvalitetnija turistička destinacija. A on to svakako zaslužuje i po jedinstvenim prirodnim ljepotama, po kvalitetu usluga i cijenama, te ljubaznosti turističkih i ugostiteljskih radnika.

Posebno nas raduju najave početka rekonstrukcije i obnove nekadašnjih hotela, te ulaganje u infrastrukturu. Samo kontinuirano podizanje kvaliteta omogućiće veću konkurentnost našeg turizma što je formula uspjeha u narednim godinama.

Koristim ovu priliku da najavim da ćemo uskoro nadležnim organima i institucijama poslati naše prijedloge mjera kako bi narednu sezonu što bolje i uspješnije dočekali.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Direktorka Vujošević: ZAVRŠEN POJAČAN NADZOR, ODLIČNA SARADNJA SA OPŠTINOM

Đerić: MANJE SIVE EKONOMIJE U ULCINJU, NEMA SELEKTIVNOSTI U NAŠEM RADU

TV CG, Naši u svijetu: HEROJI NJUJORKA IZ ULCINJA