Proteklog vikenda oko 300 motociklista iz zajednice “No limit bikers” uručili su prigodne poklone polaznicima Doma za nezbrinutu djecu “Mladost” u Bijeloj.
U tom gradiću u Boki Kotorskoj bili su i bajkeri iz ulcinjskog kluba “Pirates”.
“Ovo je naša tradicionalna akcija. Osim poklona koje nosimo, željeli smo da druženjem djeci iz Doma barem malo uljepšamo nastupajuće praznike. I ove godine odazvali su se bajkeri iz cijele Crne Gore, koji su izdvojili novac za kupovinu paketića. Uz pomoć brojnih donatora uspjeli smo da djeci obezbijedimo i ono što im je trenutno najpotrebnije, a ove godine je to bila obuća”, rekli su bajkeri.







