Jakupi nakon razgovora sa Djekom: GRADJANI SITI POLITIKE DESTRUKCIJE

 

Isat Jakupi, Fatmir GjekaLider Centralnog albanskog pokreta za integracije dr Isat Jakupi saopštio je da je u ponedjeljak imao “konstruktivne razgovore” sa predsjednikom Demokratske partije i gradonačelnikom Ulcinja Fatmirom Đekom.

“Razgovarali smo o svim značajnim pitanjima koja se tiču naših građana i političkim procesima koji su u toku, a koji se odnose na Albance u Crnoj Gori”, rekao je Jakupi nakon sastanka.

On je posebno naglasio da su građani Ulcinja siti politike destrukcije i opstrukcije partija, posebno onih u vlasti, i da će se to vidjeti na prvim sljedećim izborima.

Jakupi je najavio da će narednih dana imati razgovore sa još nekim političkim subjektima u zemlji.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Direktorka Vujošević: ZAVRŠEN POJAČAN NADZOR, ODLIČNA SARADNJA SA OPŠTINOM

Đerić: MANJE SIVE EKONOMIJE U ULCINJU, NEMA SELEKTIVNOSTI U NAŠEM RADU

TV CG, Naši u svijetu: HEROJI NJUJORKA IZ ULCINJA