Koalicija “Sa jednim ciljem”: ODRZAN SKUP U VLADIMIRU, DANAS U ULCINJU

 

ana-2-1Albanska koalicija „Sa jednim ciljem“ održala je u četvrtak veče promotivni skup na stadionu u Vladimiru.

Pred nekoliko stotina građana govorili su čelnici ovog saveza, koji čine Demokratska partija, Građanska inicijativa, Demokratski savez u Crnoj Gori i Građanski pokret Perspektiva.

Oni su pozvali narod Anamalskog područja da masovno glasa za ovu koaliciju, jer su njeni konstituenti, kako su naglasili, najviše uradili za njih, žive sa njima i najbolje znaju njihove potrebe, interese i želje.

Završni promotivni skup ove koalicije biće održan večeras u Centru za kulturu u Ulcinju, sa početkom u 19 časova.image-0-02-05-b67f49ce961b56d7bb9c8b37c0353d1526c17aa2217f030a4e93456cdd44ffe7-v

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Direktorka Vujošević: ZAVRŠEN POJAČAN NADZOR, ODLIČNA SARADNJA SA OPŠTINOM

Đerić: MANJE SIVE EKONOMIJE U ULCINJU, NEMA SELEKTIVNOSTI U NAŠEM RADU

TV CG, Naši u svijetu: HEROJI NJUJORKA IZ ULCINJA