Albanska koalicija „Sa jednim ciljem“ održala je u četvrtak veče promotivni skup na stadionu u Vladimiru.
Pred nekoliko stotina građana govorili su čelnici ovog saveza, koji čine Demokratska partija, Građanska inicijativa, Demokratski savez u Crnoj Gori i Građanski pokret Perspektiva.
Oni su pozvali narod Anamalskog područja da masovno glasa za ovu koaliciju, jer su njeni konstituenti, kako su naglasili, najviše uradili za njih, žive sa njima i najbolje znaju njihove potrebe, interese i želje.
Završni promotivni skup ove koalicije biće održan večeras u Centru za kulturu u Ulcinju, sa početkom u 19 časova.







