Konatar: URA ĆE U SRIJEDU GLASATI ZA RESULBEGOVIĆA

Potpredsjednik i poslanik Građanskog pokreta URA Miloš Konatar kazao je da će poslanici te partije sjutra glasati za nedostajućeg sedmog sudiju Ustavnog suda Faruka Resulbegovića.

“Poslanici pokreta Ura će sjutra na Cetinju u Skupstini Crne Gore glasati za nedostajućeg 7. sudiju Ustavnog suda Faruka Resulbegovića”, rekao je on.

Konatar očekuje da će najmanje 50 poslanika glasati za, kako kaže, “novi veliki korak Crne Gore ka EU”.

“Preostaje nam obaveza izbora VDT-a i tri člana Sudskog savjeta”, naveo je u objavi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Direktorka Vujošević: ZAVRŠEN POJAČAN NADZOR, ODLIČNA SARADNJA SA OPŠTINOM

Đerić: MANJE SIVE EKONOMIJE U ULCINJU, NEMA SELEKTIVNOSTI U NAŠEM RADU

TV CG, Naši u svijetu: HEROJI NJUJORKA IZ ULCINJA