Kviz znanja o EU nedavno je održan u Herceg Novom nakon predavanja u 12 osnovih škola u svim primorskim opštinama.
U kvizu pod nazivom “EU ja znam, ja razumijem” pobijedio je tim profesorice Nevenke Kekić iz Osnovne škole “Boško Strugar”, koji su činile učenice Sanja Lagator, Jelena Glendža i Elsa Bećiri.
Vrijednost prve nagrade je 800 eura.
Ova aktivnost je organizovana u sklopu projekta “EU znači DA”, koji realizuju Eko Centar Delfin iz Kotora i NVO Novi Horizont iz Ulcinja u saradnji sa Delegacijom EU u Crnoj Gori, u podršci Ministarstvu vanjskih poslova i evropskih integracija u implementaciji komunikacione strategije pripremljene Vlade Crne Gore za period od 2010. do 2014. godine.
Nova izdanja: “UL INFO” OBJAVIO KNJIGU RAJKA JOLIČIĆA
Ovih dana je objavljena nova knjiga “Od Cetinja do Stambola” pjesnika i književnika iz Bara Rajka Joličića. Riječ je o jedinstvenom djelu ovog humaniste i svestranog stvaraoca koji je do sada objavio preko