Početak školske godine kasniće u Osnovnoj školi “Bedri Elezaga” u Vladimiru, saopšteno je iz Ministarstva prosvjete.
Kako se navodi, zbog završetka radova koji se realizuju u okviru treće faze Programa energetske efikasnosti u javnim zgradama, nastava u ovoj vaspitno-obrazovnoj instituciji počeće u ponedjeljak, 12. septembra.
U ostalim školama na teritoriji opštine Ulcinj učenici će sjesti u klupe već narednog četvrtka, 1. septembra.







