Javno preduzeće za upravljanje morskim dobrom pozvalo je vlasnike 18 kućica, skela i platformi na desnoj obali Bojane da sami uklone te objekte, pišu “Vijesti”.
Kako se navodi, na taj način oni će preduhitriti akciju nadležnih inspekcijskih službi i izbjeći dodatne troškove rušenja.
Ti objekti se nalaze na tzv. crvenoj listi Kataloga objekata i predviđeni su za momentalno uklanjanje.
Sve lokacije na Bojani će, kako ističu iz Vlade Crne Gore, ubuduće biti dodijeljivane putem tendera.







