MUP: PRIJAVA POLICAJCA U ULCINJU ZBOG GUBITKA MOTOROLE

 

MotorolaMinistarstvo unutrašnjih poslova pokrenulo je disciplinski postupak protiv G.M. policijskog službenika Stanice policije Ulcinj, koji je tokom radnog zadatka izgubio radio-stanicu.

G.M. se tereti zbog teže povrede službene dužnosti Zakona o unutrašnjim poslovima (gubljenje tehnike, opreme ili sredstava sa kojima je policijski službenik zadužen ili ih koristi u obavljanju službenih zadataka), piše “Dan”.

Naime, ovaj policijski službenik je 19. aprila u vremenskom periodu od 9.30 do 11 časova, dok je obavljao poslove saobraćajne djelatnosti na potezu Kolonza- Ulcinjske Krute, izgubio ručnu radio-stanicu marke „motorola”, model „tetra”, „MTP 850 S”, kojom je bio zadužen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Direktorka Vujošević: ZAVRŠEN POJAČAN NADZOR, ODLIČNA SARADNJA SA OPŠTINOM

Đerić: MANJE SIVE EKONOMIJE U ULCINJU, NEMA SELEKTIVNOSTI U NAŠEM RADU

TV CG, Naši u svijetu: HEROJI NJUJORKA IZ ULCINJA