U prisustvu velikog broja učesnika i gostiju, na Adi je sinoć otvoren 3. Green Culture Fest (GCF).
“Ova manifestacija pruža mogućnosti za isticanje ulcinjskih prirodnih ljepota i produženje turističke sezone promovisanjem prirodnih resursa”, rekao je gradonačelnik Ulcinja Fatmir Đeka.
On je dodao da je zelena, kreativna ekonomija, narastajući trend u svijetu, a da Ulcinj za to ima odlične potencijale.
U četvrtak su uspješan rad GCF poželjeli ambasadori nekoliko država akreditovanih u Podgorici.
Inače, već sada je izvjesno da će četvrta edicija GCF biti održana naredne godine takođe na Adi.








