Na Adi: SJUTRA SVECANO OTVARANJA GREEN CULTURE FESTA

Green Culture FestU restoranu „Barbana“, na ušću rijeke Bojane u more, sjutra veče biće svečano otvoren 3 Green Culture Fest.

Ovaj veliki skup sa oko 200 učesnika otvoriće gradonačelnik Ulcinja Fatmir Đeka, čelnici NVO „Krug“ i predavači.

Očekuje se da će prvog dana Festa biti prisutni ambasadori SR Njemačke, Francuske, Velike Britanije i SAD-a u Crnoj Gori.

Festival i konferencija na Adi završiće se u subotu, 12 septembra.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Direktorka Vujošević: ZAVRŠEN POJAČAN NADZOR, ODLIČNA SARADNJA SA OPŠTINOM

Đerić: MANJE SIVE EKONOMIJE U ULCINJU, NEMA SELEKTIVNOSTI U NAŠEM RADU

TV CG, Naši u svijetu: HEROJI NJUJORKA IZ ULCINJA

Portal Ul-info: NAŠIH PRVIH 13 GODINA

Prije tačno 13 godina, 3. juna 2013. godine, početo je sa radom Portal Ul-info, internet publikacija koja ima dvije stranice – na albanskom i crnogorskom jeziku. Sa zadovoljstvom ističemo da smo ostvarili sve ciljeve koje