U restoranu „Barbana“, na ušću rijeke Bojane u more, sjutra veče biće svečano otvoren 3 Green Culture Fest.
Ovaj veliki skup sa oko 200 učesnika otvoriće gradonačelnik Ulcinja Fatmir Đeka, čelnici NVO „Krug“ i predavači.
Očekuje se da će prvog dana Festa biti prisutni ambasadori SR Njemačke, Francuske, Velike Britanije i SAD-a u Crnoj Gori.
Festival i konferencija na Adi završiće se u subotu, 12 septembra.







