U Koncertnoj dvorani Muzičke škole u Ulcinju u utorak je u sklopu tradicionalne manifestacije „Neđelja arhiva“, obavljeno predstavljanje rada Državnog arhiva Crne Gore, sa posebnim osvrtom na rad Arhivskog odsjeka Ulcinj.
Ova svečanost je održana pod nazivom „Arhivi: više od dokumenata – priča iz Ulcinja”.
Na ovom događaju su govorili direktor Državnog arhiva Danilo Mrvaljević, načelnica Odsjeka u Ulcinju Snežana Nišavić i osnivač Muzičke škole, publicista i filantrop Jusuf-Cufo Lika, koji su istakli da su arhivi čuvari identiteta i vrijednog nasljeđa Crne Gore.







