Odigran derbi: BEZ GOLOVA SA “ARSENALOM”

Federal, Fudbal, Futboll

Duel domaćeg „Otrant-Olimpika“ i tivatskog „Arsenala“ opravdao je epitet derbija drugog kola Južne fudbalske regije.

Na stadionu na Velikoj plaži, po odličnim uslovima za igru, oko 350 gledalaca prisustvovalo je u nedjelji dobroj utakmici.

Potvrdilo se da će ove dvije ekipe biti glavni favoriti za ulazak u viši rang takmičenja, baš kao i da su Ulcinjani uželjeli fudbala.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Direktorka Vujošević: ZAVRŠEN POJAČAN NADZOR, ODLIČNA SARADNJA SA OPŠTINOM

Đerić: MANJE SIVE EKONOMIJE U ULCINJU, NEMA SELEKTIVNOSTI U NAŠEM RADU

TV CG, Naši u svijetu: HEROJI NJUJORKA IZ ULCINJA