Nakon sinoćnje nesreće u Štoju, kada je autom naletio na stoku koja se nalazila na magistrali, predsjednik Demokratske partije socijalista Ljoro Nrekić je prebačen u barsku Bolnicu.
U toj instituciji je podvgrnut snimanju i ustanovljeno je da on nije pretrpio teže povrede.
Stoga je, nakon nekoliko časova, otpušten na kućno liječenje. “Dobro se osjećam. Pukom srećom sam ostao živ”, rekao je Nrekić Portal Ul-info.







