Sastanak čelnika vladajuće koalicije, koji je trebao da bude održan u četvrtak veče, odložen je, saznaje Portal Ul-info.
Sastanak na kome će se raspravljati o funkcionisanju ovog četvoročlanog saveza zakazan je za petak u 18 časova.
Čelnici ovih stranaka imali su posljednjih zajednički sastanak prije ljeta.
“Vijesti” pišu da je zbog zahtjeva gradonačelnika Nazifa Cungua za smjenu nekih sekretara iz redova DPS-a, ovih dana evidentna kriza u vladajućoj koaliciji u ovoj opštini.







