Opština: POČELI RADOVI NA UREĐENJU GRADSKOG STADIONA

Iz Opštine Ulcinj je saopšteno da su danas započeli radovi na prvoj fazi na stadionu “Olympic”.

“U saradnji sa Fudbalskim savezom Crne Gore, započeli smo radove na uređenju uslova za odigravanje utakmica Prve lige Crne Gore. San generacija se ostvaruje ispunjavanjem obećanja i datih riječi.
Odlučni smo da se na proljeće, Prva liga fudbala igra u Ulcinju, pred strastvenim navijačima našeg grada. Hvala svima koji su doprinijeli. Imamo obavezu da radimo još jače ka ostvarivanju naših obećanja”, dodaje se u saopštenju.

One Response

  1. čekaj!
    nisam razumio.
    rekoste stadion olimpika.
    šta bi ono sa šarenom lakom o novom stadionu?
    znao sam to!!!😜

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Direktorka Vujošević: ZAVRŠEN POJAČAN NADZOR, ODLIČNA SARADNJA SA OPŠTINOM

Đerić: MANJE SIVE EKONOMIJE U ULCINJU, NEMA SELEKTIVNOSTI U NAŠEM RADU

TV CG, Naši u svijetu: HEROJI NJUJORKA IZ ULCINJA