Gradonačelnik Ulcinja fatmir đeka uputio je povodom Ramazanskog bajrama čestitku islamskim vjernicima opštine Ulcinj.
U čestitki se, pored ostalog, navodi:
„Imam čast i zadovoljstvo da, u ime lokalne uprave i u moje lično, svim vjernicima islamske vjeroispovjesti čestitam Ramazanski bajram.
Nadam se da ćete ga provesti u ljubavi, uvažavanju, solidarnosti i u dobrom raspoloženju.
Želim vam sreću i blagostanje!
Vazda bili veseli.
Srećan Bajram!“







