Fudbaleri “Otrant Olimpika” odlično su krenuli u Drugoj crnogorskoj ligi, a realno je očekivati da će tako i nastaviti.
Već u nedjelju, u trećem kolu ovog takmičenja, Ulcinjani igraju pred svojom publikom, u 17 časova, sa ekipom “Jezera” iz Plava.
Tri dana kasnije, oni će se sastati u Igalu sa istoimenom ekipom, koja je nakon dva kola na zadnjem mjestu u ovoj ligi.







