P.Skrelja: INSPEKCIJE NAM UZESE ZIVOT

Predsjednik Udruženja zakupaca ulcinjskih plaža Prelja Škrelja ocijenio je nekorektnim ponašanje mnogobrojnih inspektora Uprave za inspekcijske poslove koji od početka turističke sezone kontrolišu rad kupališta.

On je za „Dan“ rekao da sezona još nije u punom jeku, ali da inspekcije na terenu sprovode agresivnu kaznenu kampanju zbog koje su mnogi zakupci, ugostitelji i privatni stanodavci ogorčeni.

„Život nam uzeše, a postojao je dogovor da djeluju preventivno i ostave mogućnost od par dana da subjekti kontrole otklone nepravilnosti. Umjesto toga nemaju razumijevanja i kažnjavaju za sve i svašta“, kazao je Škrelja navodeći da inspektorima, ipak, treba odati priznanje što odlično pune državni budžet.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Direktorka Vujošević: ZAVRŠEN POJAČAN NADZOR, ODLIČNA SARADNJA SA OPŠTINOM

Đerić: MANJE SIVE EKONOMIJE U ULCINJU, NEMA SELEKTIVNOSTI U NAŠEM RADU

TV CG, Naši u svijetu: HEROJI NJUJORKA IZ ULCINJA

Provjerite da li ste osvojili 35.000 eura u Cerovu

Povodom 35.rođendana, u proteklih 35 radnih dana, kompanija Cerovo je organizovala nagradnu igru koja je danas srećnom dobitniku donijala35.000 eura. U jutarnjem programu RTCG-a izvučeno je ime gospodina Sretena Smolovića iz Bara, koji će u