U Ulcinju je počelo potpisivanje peticije „za opstanak ribarskih kućica i svih kućica na Bojani koji su u vlasništvu Ulcinjana“.
Kako su saopštili iz nevladinih organizacija „Ribari sa Bojane“, Udruženja ribara Ulcinja i „Bojana“, samo juče je ovu peticiju potpisalo oko hiljadu građana.
Očekuje se da će sjutra peticija biti upućena državnim i opštinskim organima.







