Pobjeda u derbiju: BERANCI KAPITULIRALI U DRUGOM POLUVREMENU

 

otrant-olimpikFudbaleri „Otrant Olimpika“ postigli su u nedjelju veliku pobjedu i učvrstili prvo mjesto na tabeli.

Oni su na svom terenu, u derbiju 9. kola Druge crnogorske fudbalske lige, pred svojim navijačima, savladali svog najvećeg rivala u dosadašnjem dijelu takmičenja, ekipu „Berana“, rezultatom 2:0.

Domaćini su igrali dobro tokom cijele utakmice, ali su golove postigli u drugom dijelu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Direktorka Vujošević: ZAVRŠEN POJAČAN NADZOR, ODLIČNA SARADNJA SA OPŠTINOM

Đerić: MANJE SIVE EKONOMIJE U ULCINJU, NEMA SELEKTIVNOSTI U NAŠEM RADU

TV CG, Naši u svijetu: HEROJI NJUJORKA IZ ULCINJA

Portal Ul-info: NAŠIH PRVIH 13 GODINA

Prije tačno 13 godina, 3. juna 2013. godine, početo je sa radom Portal Ul-info, internet publikacija koja ima dvije stranice – na albanskom i crnogorskom jeziku. Sa zadovoljstvom ističemo da smo ostvarili sve ciljeve koje