Za oko tri hiljade učenika osnovnih i srednjih škola u Ulcinju danas je počela školska godina.
Među njima je i oko 250 mališana koji će po prvi put sjesti u školske klupe.
Zbog radova na zgradi škole „Bedri Elezaga“ u Vladimiru, iz Ministarstva prosvjete je saopšteno da će za učenike u toj vaspitno-obrazovnoj ustanovi nastava početi 12. septembra.
No, tog dana počinje Kurban bajram, pa će najveći dio učenika nekoliko dana kasnije krenuti u tu školu.







