Pocela skolska godina: TRI HILJADE UCENIKA SJELO U KLUPE

 

shkolla e mesme Vellazerim Bashkim, srednja skola Bratstvo jedinstvoZa oko tri hiljade učenika osnovnih i srednjih škola u Ulcinju danas je počela školska godina.

Među njima je i oko 250 mališana koji će po prvi put sjesti u školske klupe.

Zbog radova na zgradi škole „Bedri Elezaga“ u Vladimiru, iz Ministarstva prosvjete je saopšteno da će za učenike u toj vaspitno-obrazovnoj ustanovi nastava početi 12. septembra.

No, tog dana počinje Kurban bajram, pa će najveći dio učenika nekoliko dana kasnije krenuti u tu školu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Direktorka Vujošević: ZAVRŠEN POJAČAN NADZOR, ODLIČNA SARADNJA SA OPŠTINOM

Đerić: MANJE SIVE EKONOMIJE U ULCINJU, NEMA SELEKTIVNOSTI U NAŠEM RADU

TV CG, Naši u svijetu: HEROJI NJUJORKA IZ ULCINJA