U Ulcinju će u ponedjeljak i utorak biti održani “Dani dijaspore”, saznaje Portal Ul-info.
Manifestacija, koju organizuju opština Ulcinj i Turistička organizacija, biće otvorena u hotelu “Mediteran”. Gradonačelnik Ulcinja Fatmir Đeka sa saradnicima govoriće iseljenicima o aktuelnom stanju u ovoj opštini i predstaviti im mogućnosti za ulaganja.
“Dani dijaspore” biće završeni narednog dana, velikim koncertom u Vladimiru.
Prema zvaničnim podacima, iz ulcinjske opštine je u inostranstvu oko šest hiljada ljudi.







