Povodom dvije decenije obnove nezavisnosti: U ULCINJSKOJ GIMNAZIJI SVEČANO OBILJEŽEN JUBILEJ

U povodu 20-ogodišnjice obnove crnogorske nezavisnosti u Srednjoj školi “Bratstvo-jedinstvo” u srijedu je organizovana prigodna manifestacija koju su izveli učenici te obrazovne institucije.

Na svečanosti je govorila direktorka škole Ardita Kovačević koja je rekla da je 21. maj dan za ponos. Ona je naglasila da je ponosna što je na čelu institucije u kojoj se njeguje interkulturalizam, koje je najveće bogatstvo ove države.

Ovom lijepom i primjereno izvedenom programu prisustvovali su čelnici lokalne samouprave, predstavnici civilnog sektora i prijatelji ulcinjske Gimnazije.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Direktorka Vujošević: ZAVRŠEN POJAČAN NADZOR, ODLIČNA SARADNJA SA OPŠTINOM

Đerić: MANJE SIVE EKONOMIJE U ULCINJU, NEMA SELEKTIVNOSTI U NAŠEM RADU

TV CG, Naši u svijetu: HEROJI NJUJORKA IZ ULCINJA