Pritužba FSCG: OSUDA ŠOVINISTIČKIH PORUKA I HULIGANSKOG PONAŠANJA

Saopštenje FK Otrant Olympic, odnosno pritužba Fudbalskom savezu Crne Gore nakon šovinističkih pokliča na utakmici u Radanovićima.

FK Otrant Olympic prinuđen je još jednom oglasiti se saopštenjem, pozvati nadležne na reakciju i po ko zna koji put skrenuti pažnju na šovinizam i huligansko ponašanje nekih, nazovi, navijača na crnogorskim fudbalskim terenima.

Naime, naša ekipa i navijači doživjeli su jako neprijatan “doček” u Grblju, na utakmici 12.kola 2.CFL i bili konstantno izloženi šikaniranju i najbrutalnijim provokacijama na nacionalnoj osnovi.

Za razliku od uprave i fudbalera Grblja,kojima zahvaljujemo na domaćinskom-prijateljskom odnosu i krajnje korektnoj igri, većina domaće publike iskazala je sve ono što ugrožava naš fudbal, sport i suživot, a protiv čega se moramo boriti i izborićemo se!

Apelujemo: budimo ljudi, budimo sportisti, njegujmo fer plej i viteško nadmetanje, lišeno politike i dnevne politike. A kako se to radi i kako izgleda, znate svi koji dolazite u Ulcinj, na primjer. I uvijek ste dobrodošli!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Direktorka Vujošević: ZAVRŠEN POJAČAN NADZOR, ODLIČNA SARADNJA SA OPŠTINOM

Đerić: MANJE SIVE EKONOMIJE U ULCINJU, NEMA SELEKTIVNOSTI U NAŠEM RADU

TV CG, Naši u svijetu: HEROJI NJUJORKA IZ ULCINJA