Na takmičenju je nastupilo više od 100 atletičara iz cijele Crne Gore.
Nora Selčanin, naša juniorka, osvojila je titulu državne prvakinje u bacanju koplja, dok je u bacanju kladiva zauzela treće mjesto.
Njena klupska drugarica Antonela Gazivoda briljirala je takođe, osvojivši zlatnu medalju u bacanju diska, srebro u bacanju kladiva, i bronzu u bacanju kugle.
Naš junior Boban Madžgalj postao je državni prvak u seniorskoj konkurenciji na 800 metara, dok je na 1.500 metara osvojio srebrnu medalju.
Elzin Guberinić zauzeo je treće mjesto u bacanju koplja (800g), dok je Nemanja Madžgalj imao odličan nastup u skoku udalj, osvojivši bronzu. U troskoku se borio do samog kraja – imao je skok preko 13 metara, ali je, nažalost, napravio prestup, izgubivši zlato za nijansu od takmičara iz Pljevalja. Uspio je da osvoji srebrnu medalju i titulu vicešampiona Crne Gore. Vjerujemo da će u narednim nastupima pokazati svoj puni potencijal i još jednom zablistati.
Zadovoljni smo nastupom naših takmičara. Naši juniori su još jednom pokazali da se uz trud, rad i posvećenost može postići mnogo. Vjerujemo da će na narednim takmičenjima biti još bolji!







