Radnici Solane blokirali magistralu: I OPET ĆE UKOLIKO IM SE NE ISPUNE ZAHTJEVI

Nekoliko desetina radnika ulcinjske Solane blokiralo je u subotu na sat vremena magistralni put Ulcinj-Bar kod Benzinske stanice.

Oni su na taj način izrazili revolt zbog višegodišnjih kašnjenja u isplati njihovih zarada, ali i protiv ukupnog odnosa prema jedinstvenom prostoru na kojem je poslovalo to prvo preduzeće u Ulcinju.

Radnici su saopštili da će, ukoliko se njihovi zahtjevi ne ispune, i narednih subota blokirati magistralu.

Zbog ove blokade stvorene su velike gužve u saobraćaju kroz grad, a ulcinjska policija je profesionalno odradila svoj dio posla.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Direktorka Vujošević: ZAVRŠEN POJAČAN NADZOR, ODLIČNA SARADNJA SA OPŠTINOM

Đerić: MANJE SIVE EKONOMIJE U ULCINJU, NEMA SELEKTIVNOSTI U NAŠEM RADU

TV CG, Naši u svijetu: HEROJI NJUJORKA IZ ULCINJA