“Mi više ne znamo ni čija je Solana, ni kome više da se obratimo”, saopštili su Portalu Ul-info radnici te firme koja je u stečaju.
Oni su kazali da bi novac od eventualne prodaje zaliha soli iz 2013. godine trebao da se utroši za plaćanje doprinosa.
No, zainteresovanih za kupovinu oko dvije hiljade tona slanih kristala nema. Čak se i za posipanje puteva u Crnoj Gori so kupuje iz inostranstva.
„Mi više ne možemo ni kod doktora kada se razbolimo. Prepušteni smo sebi samima“, navode ogorčeni radnici tog najstarijeg ulcinjskog preduzeća.







