Ljepotica Rajmonda Cukaj otputovala je danas na takmičenje Miss Globe koje se održava u Torontu.
“Ovo takmičenje za mene predstavlja novo iskustvo, nova poznanstva i veliku odskočnu dasku za moju karijeru”, rekla je za “Vijesti” ova 22-ogodišnja Ulcinjanka.
Ona je izrazila nadu da će u Kanadi “dostojno predstaviti Crnu Goru i moj grad Ulcinj”.
Cukaj je istovremeno zahvalila Opštini Ulcinj što joj je omogućila da se nađe na ovom prestižnom takmičenju.







